2020. jlius 08. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2020     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója  
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Iskolánkról elérhetőségünk

  RSS hírek
Webmester

Bélap








E-KRÉTA HELP

E-KRÉTA E-ÜGYINTÉZÉS

Hírek, Információk


Bendegúz NYELVÉSZ 2010. prilis 14.
A megyei fordulóban elért eredmények:
2. Csányi András 8.A
4. Ugrai Bence 8.A

Radnóti Miklós Megyei Versmondó Verseny 2010. prilis 14.
Helye: Jánoshalma
Idõpont: 2010. április 10.
Eredmény: III. helyezett Füleki Kitti 11.D

Városi Versmondó Verseny 2010. prilis 14.
Idõpontja: 2010. április 9.
Eredmények:
I. helyezett Regõs András 9.C
II. helyezett Rudolf Diána 11.C
Dicséret: Füleki Kitti 11.D

OKTV döntõ francia nyelv 2010. prilis 07.
Schmíz Gábor (12.B) a tavalyi 5. helyét felülmúlva a 2009/2010. tanév elsõ helyezettje lett a döntõben.
Pencz Bianka (11.B) a 14. helyen végzett.
Szaktanár: Mészáros Miklós
Mindhármuknak gratulálunk ehhez a nagyszerû teljesítményhez.

Szûts József szavalóverseny városi-kistérségi fordulója 2010. prilis 01.
A 7-8. osztályosok csoportjában Kertész Hanga (8.B) III. helyezett.
Felkészítõ: Jakab József

Alapítványi hírek 2010. prilis 01.
A Mûvelt Ifjúságért Alapítvány 2009. évi közhasznúsági jelentése a Kapcsolataink/Mûvelt Ifjúságért menüpont alatt olvasható.

Bátaszéki matematika verseny 2010. mrcius 31.
A XXI. Bátaszéki Matematika Verseny döntõjében Antal Félix (8.A) az 5. helyen végzett.
Tanára: Dr. Blandl Mátyás

TUDOK 2010, Sárospatak 2010. mrcius 31.
Március 26 - 27 - én rendezték meg Sárospatakon az országos döntõt.
Iskolánkat három fõs csapat képviselte a rangos rendezvényen. Kusztor Roxána (13.D, felkészítõje Réti Attila), Pass Dániel (12.B, felkészítõje Rabi Magdolna) és Tomasics Gyula (11.B, felkészítõje Schleicherné Kertész Farkas Bernadett) a regionális fordulóban elért helyezés alapján érdemelte ki ezt a lehetõséget.
Kusztor Roxána a pszichológia - szociológia szekcióban I. díjat nyert.

Bécsi kirándulás 2010. mrcius 26.
Március közepén 40 fõs diákcsoportunk töltött néhány napot Bécsben. A kirándulás szervezõi Haász Gyöngyi, Tomasicsné Pongó Csilla és Passné Sárközi Andrea tanárnõk voltak.
Olvassátok el az útibeszámolót, melyet Komlós Tamástól kaptunk.

Részletek >>

Angol OÁTV 2010. mrcius 26.
Kerezsi Gergely (8.B) országos döntõs.
Szaktanára: Dr. Heitzmann Judit

XIX. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2010. mrcius 23.
Március 20 - 22. között rendezték meg a versenyt, ahol Szõts János (10.A) 1. díjat nyert.
Tanára: Egyed László

Logo országos döntõ 2010. mrcius 23.
Páncsity Míra (7.A) a Logo programozási verseny országos döntõjében versenyezhet tovább.
Szaktanára: Lepres András

Megyei informatika verseny 2010. mrcius 19.
A döntõben Rimóczi Róbert (9.A) a 2. helyen végzett.
Szaktanára: Lepres András

Megyei történelem verseny 2010. mrcius 18.
Nagy Tamás (10.A) folytathatja a 3 fordulós versenyt a megyei döntöben.
Felkészítõ tanára: Mészárosné Szõnyi Zsuzsanna

Tavaszi szünet 2010. mrcius 16.
A szünet elõtti utolsó tanítási nap 2010. április 1.
A szünet utáni elsõ tanítási nap 2010. április 7. (szerda) Az A hét órarendje szerint.